De Lange Wapper en het vraagteken

afbeelding

brief van de week

Beste,
 
Vrijdag 4 september op het VTM nieuws van 19u over de Oosterweelverbinding:
“Bij referendum kan de Antwerpenaar zich uitspreken over een brug over de Schelde of een tunnel eronder!!!”
Zulke desinformatie via de media kan de Antwerpenaar als kiespijn missen.
 
Tim Verheyden bewijst door deze reportage de grove oppervlakkigheid van de media in dit dossier.
 
Anders was het op Terzake: Caroline Gennez die duidelijk op de juiste manier de problemen van de  Oosterweelverbinding beschreef en het Lange Wapperviaduct.
 
Zulke glasheldere beschrijving is, ondanks de 60 miljoen EUR aan vooronderzoek, bij BAM/Noriant niet te verkrijgen.
 
Volgens onze Minister-president Peeters was het Juridisch niet mogelijk om een tweede vraag te stellen op het referendum.
Indien de vraag komt van Antwerpen (Ademloos of Stratengeneraal) halen ze in Brussel het sterkste vergrootglas uit de kast.
Bij een voorstelling van Noriant is men vlugger tevreden, zelfs met een groot vraagteken dat de problemen van Deurne Noord bedekt.
 
Nog nooit heeft een student zijn diploma behaald door op het tweede gedeelte van de examens uitsluitend een vraagteken te tekenen.
Noriant mag dit wel.
 
Noriant heeft alles gezet op het visueel aspect met de viaduct boven het eilandje om in de media en geschreven pers te pronken. Echter over het aanhangsel van 18 rijstroken in bebouwde kom te Deurne geen woord.
 
Wij kunnen best in alle rust zonder muur en een bos betonpalen.
 
Het is de taak van onze overheid om te waken over een optimale levenskwaliteit in onze woonkernen.
Sommige politiekers zetten zich in voor hun eigen gezondheid door te fietsen in de gezonde lucht en weten ook een rustige omgeving te waarderen.
Zij komen graag in beeld met de fietshelm op en met een boomplantaktie van Kom op tegen kanker staat de schup al klaar voor het kiekje in de media.
Indien er dan daadwerkelijk ten velde iets groots kan ondernomen worden voor onze gezondheid en leefbaarheid in Antwerpen en tegen het kankerverwekkend fijn stof, tackelt men liever onze burgemeester.
 
Door één vraag te stellen wil Noriant via onze Minister-president de indruk wekken dat iedereen die tegen de schadelijke Lange Wapper is, voorstander is om het huidig file probleem te laten verzieken wat absoluut niet het geval is.
 
Onze gezondheid, die van onze kinderen,kleinkinderen en volgende Antwerpse generaties moet boven elke politiek spelletje staan.
 
Normaal is politiek bedrijven, op een eerlijke manier prachtig, zich inzetten voor en ten dienste van de bevolking…. Laat ons er werk van maken….zelfs met de tegengestelde visie van Noriant/BAM.
 
Hoogachtend,
 
Jean Sterk
 

meer nieuws

24/05/2012 Onleefbare stad?
24/05/2012 Bedrijfswagens
23/05/2012 Den DAM is ongezond
22/05/2012 Piratenfestival
22/05/2012 FC Knudde
18/05/2012 2 passagiers meer

 

 

bezoek www.forum2020.be